14 stycznia 2014r.

Konkurs świąteczny

Tradycyjnie już, w grudniu, uczniowie wzięli udział w konkursie świątecznym, organizowanym przez bibliotekę szkolną i świetlicę. Wielu uczniów przygotowało ozdoby świąteczne, nie tylko stroiki, ale też kartki świąteczne. Wyjątkowo sympatycznie zaistniała klasa I a TL wraz ze swoją wychowawczynią, panią Małgorzatą Zenker. Klasa zespołowo przygotowała przepiękną kartkę świąteczną. Oto laureaci tegorocznego konkursu.

Laureaci konkursu “Boże Narodzenie – historia i zwyczaje świąteczne”

Kategoria: konkurs na stroik świąteczny, ozdobę świąteczną, kartkę świąteczną
I miejsce: Daria Żydowicz klasa II a TL
II miejsce: klasa I a TL (praca zespołowa)
III miejsce: Katarzyna Dolska klasa I c ZSZ

Kategoria: konkurs pisemny
I miejsce: Katarzyna Dolska klasa I c ZSZ
II miejsce: Karina Makosz klasa I c ZSZ
III miejsce: Barbara Zapart klasa I c ZSZ

Gratulujemy !!!!!!!
Nagrody i dyplomy zostaną wręczone zwycięzcom na spotkaniu klas z Dyrekcją Zespołu Szkół.

Mosina, 10 stycznia 2014r.