7 marca 2014r.

Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

W auli Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu odbył się finał VI Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Wśród 51 najlepszych uczniów techników logistycznych znalazło się dwóch uczniów naszego Zespołu Szkół – Michał Pańczyna i Dominik Grobelny.
     Finaliści wcielając się w rolę właścicieli firm przewozowych podejmowali istotne ekonomiczne decyzje, kalkulowali koszty inwestycji oraz mieli okazję wykazać się wiedzą na temat globalnego zrównoważonego rozwoju transportu.
     Ostatniemu etapowi zawodów towarzyszyło wiele emocji, jednak uczniowie z Mosiny opuścili aulę Wyższej Szkoły Logistyki z nieukrywaną satysfakcją.
     Michał i Dominik dziś są już finalistami Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Podczas III etapu mogli wywalczyć sobie tytuł laureata. Na pytanie jak dobrze wykorzystali 120 minut przeznaczone na podejmowanie decyzji logistycznych, odpowiedź poznamy już 4 kwietnia podczas uroczystej gali w Wyższej Szkole Logistyki.

Mosina, 7 marca 2014r.