23 maja 2014r.

Uroczystość zakończenia nauki w Technikum - technik logistyk

Pożegnaliśmy uczniów czwartej klasy technikum w zawodzie technik logistyk, których jeszcze przez wiele lat będziemy ciepło wspominali. Duża grupa dzisiejszych absolwentów trwale wpłynęła na dzisiejszy kształt naszej szkoły. Dominik Grobelny i Michał Pańczyna zostali finalistami VI Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, Bartek Krawczyk oraz Dominik Grobelny dokumentowali video bieżące wydarzenia naszego Zespołu Szkół, Darek Kaczmarek wprowadził nas w świat portali społecznościowych. Poza tym wielu dzisiejszych absolwentów brało udział w zawodach sportowych na szczeblu powiatu i rejonu, licznych konkursach artystycznych i przedmiotowych.
     Żegnając się życzyliśmy sobie serdecznych spotkań i licznych sukcesów w dalszym życiu.

Mosina, 23 maja 2014r.