29 września 2014r.

Towarzyski mecz piłki ręcznej dziewcząt

W sali gimnastycznej OSIR-u dziewczęta z naszej szkoły zagrały towarzysko mecz piłki ręcznej z gimnazjalistkami z Pecnej. Spotkanie było jednym z etapów przygotowań do zawodów międzyszkolnych. Po zaciętej rywalizacji i grze fair-play mecz zakończył się remisowo. Mogliśmy zobaczyć kilka ciekawych zagrań oraz ładnych bramek. Rewanż już niedługo. Korzystając z okazji najlepsze dziewczęta z obu drużyn zagrały też z naszymi chłopakami. Zdecydowana siła i warunki fizyczne chłopców przesądziły o wyniku na ich korzyść. Ważne, iż atmosfera sportowej rywalizacji była widoczna na boisku, cieszy również spora frekwencja i zapał do gry. Liczymy na dobre wyniki!

Mosina, 29 września 2014r.