1 października 2014r.

Warsztaty w ramach projektu "Promocja zdrowia psychicznego"

Stowarzyszenie Na Rzecz Młodych Twórców V.I.T.R.I.O.L. przeprowadziło warsztaty w ramach projektu "Promocja zdrowia psychicznego, zapobieganie zaburzeniom psychicznym oraz kształtowanie umiejętności psychospołecznych wśród młodzieży szkół ponadgimnazjalnych z Powiatu Poznańskiego poprzez organizację cyklu warsztatów psychologicznych". Brały w nich udział uczniowie klas pierwszych: liceum ogólnokształcącego oraz technikum. Podczas spotkania młodzież zapoznała się z tematyką zdrowia psychicznego, pojęciami takimi jak stres, zaburzenia wieku młodzieńczego, poznała sposoby radzenia sobie ze stresem, emocjami, a także uzyskała informacje jak dbać o zdrowie psychiczne.

Mosina, 1 października 2014r.