8 października 2014r.

Technikum hotelarstwa na lekcji w Hotelu Morena

Pierwsza klasa technikum hotelarskiego wraz z wychowawczynią panią Marzeną Adamczak wybrała się do hotelu „Morena”. Uczniowie mieli okazję zobaczyć jak wygląda kuchnia, restauracja, pokoje hotelowe oraz jak działa recepcja. Pani Marianna Rembowska (właścicielka) opowiadała nam różne ciekawostki związane z hotelem. Dowiedzieliśmy się ile pokojów ma „Morena” i dlaczego na drzwiach pokoju trzynastego widnieje numer „14”. Mieliśmy także okazję wysłuchać ciekawych historii od pana barmana oraz pań: recepcjonistki i pokojówki.
Wizyta w hotelu bardzo nam się spodobała. Dzięki niej chyba wszyscy doszliśmy do wniosku, że wybraliśmy dobry kierunek, po którym każdy z nas ma ogromne możliwości.
Dziękujemy Pani Rembowskiej za miłe przyjęcie i poświęcony czas.

Mosina, 8 października 2014r.