23 października 2014r.

Technikum - technik hotelarstwa

Uczniowie klasy 1TH pod opieką pani Marzeny Adamczak odwiedzili Międzynarodowe Targi Poznańskie” TOUR SALON”. W tym dniu promowały się hotele i biura podróży z całego świata. Każdy kraj miał swoje stanowisko i własną reklamę. Wszyscy chcieli pokazać się z jak najlepszej strony aby pokazać swoje państwo warte odwiedzenia. Hotelarze wzięli udział w konferencji „Cyfrowy Concierge” mającej na celu zapoznania się z nowoczesnymi metodami obsługi gości hotelowych - oprogramowanie „ TABERO”. Program ten ma za zadanie złamanie barier językowych, a także promowania turystyki i historii danego regionu. Dzięki temu programowi goście hotelowi jeszcze lepiej będą mogli zapoznać się z ofertą hotelu i regionu. Po konferencji uczestnicy zadawali pytania i zapoznawali się z funkcjami, które posiada ten właśnie program. Później hotelarze udali się jeszcze na ostatnie zwiedzanie stoisk, prowadzili rozmowy i zbierali przydatne materiały informacyjne. Wszyscy byli bardzo zadowoleni i pełni wrażeń, w przyszłości chcieliby uczestniczyć w podobnych takich imprezach branżowych.

Mosina, 23 października 2014r.