31 października 2014r.

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna – VII Edycja

Dzisiaj zostały ogłoszone wyniki pierwszego, szkolnego etapu VII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Do udziału w tym roku przystąpiło 7429 uczniów z 285 szkół. Z tej liczby dwóch uczniów naszego Zespołu Szkół, którzy podjęli tegoroczne wyzwanie zmierzy się w etapie okręgowym z pozostałymi uczestnikami zawodów. Awans do drugiego etapu uzyskali ci, którzy udzielili najwięcej prawidłowych odpowiedzi na 25 pytań testowych z zakresu zarządzania zapasami. Wśród nich znaleźli się: Daniel Kozłowski – uczeń klasy III technikum oraz Adrian Zielonka z klasy IV technikum, obydwaj to przyszli technicy logistyki.
     Drugi etap odbędzie się 5 grudnia w siedzibie Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu.
     Do tego czasu przyszłych logistyków czeka intensywna praca nad zgłębianiem tajników teorii zapasów.
     Uczestnicy rywalizują o staże i praktyki w renomowanych przedsiębiorstwach logistycznych, cenne nagrody w finale, zwolnienie z części pisemnej egzaminu zawodowego oraz bezpłatne studia w Wyższej szkole Logistyki, która jest organizatorem przedsięwzięcia.
     Adrianowi i Danielowi życzymy powodzenia i wytrwałości w osiąganiu celu.

Mosina, 31 października 2014r.