14 listopada 2014r.

Liceum Ogólnokształcące - klasy wojskowe
Wyjazd na basen do Kościana

W piątek grupa uczniów z licealnych klas wojskowych wyjechała w ramach działalności Szkolnego Klubu Sportowego na basen do Kościana. Wyjazd ten pokryty był finansowo całkowicie ze środków Powiatu Poznańskiego. Uczniowie mogli więc nieodpłatnie skorzystać z kąpieli wodnej na pływalni. Transport busem był także nieodpłatny. Uczniowie mieli możliwość doskonalenia swych umiejętności pływackich, skoków do wody, a także zaczerpnąć spokoju w jacuzzi. Był też czas na zabawę na zjeżdżalni wodnej. Grupa przyjechała bardzo zadowolona i już deklaruje swój wyjazd kolejnym razem.

Liceum ogólnokształcące - klasy wojskowe - Mosina, 14 listopada 2014r.