18 listopada 2014r.

Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej

W Swarzędzu 18 listopada nasza reprezentacja chłopców wzięła udział w Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej. Jechaliśmy z dużymi nadziejami, jednak już na początku losowanie grup okazało się mało łaskawe. Okazało się, iż trafiliśmy na dwóch faworytów turnieju, czyli drużyny ze Swarzędza nr 1 i 2. Pierwsze spotkanie wygraliśmy 2 : 0 z Pobiedziskami, jednak kolejne było kluczowe, które przegraliśmy 0 : 3 z ZS1 Swarzędz, choć mieliśmy kilka okazji na strzelenie bramki. Ostatni mecz grupowy zagraliśmy z ZS2 Swarzędz. Jednak i tym razem po bardzo zaciętym spotkaniu ponownie polegliśmy 2 : 4. Należy jednak oddać chłopakom, iż zagrali niezłe zawody. W końcowej klasyfikacji dwa pierwsze miejsca przypadły faworytom, czyli drużynom ze Swarzędza, które wygrały swe półfinały i zagrały w finale. Nam przypadło 5-6 miejsce. Mamy młodą drużynę i liczymy, iż w przyszłym roku w tym samym składzie (grali chłopacy tylko z klas I i II) odniesiemy większy sukces. Skład drużyny: Bartłomiej Wojciechowski II b, Tomasz Ratajczak I a, Leszek Konieczny I b, Adrian Wujczak I a, Sebastian Czaiński II b, Wiktor Jaśkiewicz I LO, Miłosz Orłowski I LO, Walkowiak Bartosz I b, Majchrzak Aleksander IIa, Patryk Karmelski I TL.

Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej - Mosina, 19 listopada 2014r.