20 listopada 2014r.

Wizyta Patryka

W czwartek Zespół Szkół im. A. Wodziczki odwiedzili niesamowici goście - Patryk i jego tata Waldemar.
Młodzież z Koła Wolontariatu miała okazję posłuchać o marzeniach, zainteresowaniach, życiu codziennym Patryka.
"Słuchajcie, ja nie mam przyjaciół" wyznał Patryk (powstrzymywanie łez wzruszenia było sporym wyzwaniem, nie tylko dla dziewczyn).
Patryk jest bardzo otwartym, pogodnym, mądrym chłopakiem. Wszystko czego pragnie, to przyjaciele, znajomi, którzy będą chcieli spędzić z nim trochę czasu, porozmawiać, pograć w monopoly, pójść na spacer. Tylko tyle...i aż tyle.
Przez tą niecałą godzinę, Patryk nauczył nas wiele...
Dziękujemy, że nas odwiedziliście.
Osoby, które chciałyby odwiedzić Patryka, prosimy o kontakt: rozdajsiebie@gmail.com

[Rozmiar: 48472 bajtów]

Wizyta Patryka - Mosina, 20 listopada 2014r.