15 kwietnia 2015r.

Spotkanie z fryzjerem

Uczennice kursu I stopnia w zawodzie fryzjer Zespołu Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie na zaproszenie nauczycieli ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. J. Korczaka w Mosinie gościły podczas lekcji otwartej z podstaw fryzjerstwa. Celem zajęć było przybliżenie uczniom SOSW pracy warsztatowej fryzjera, zapoznanie z narzędziami i technikami fryzjerskimi. Uczennice Zespołu Szkół prezentowały swoje umiejętności i zaangażowały się we wspólną pracę z uczniami SOSW.
Dziękujemy uczennicom Zespołu Szkół im. Adama Wodziczki za pomoc i wsparcie oraz przybliżenie technik fryzjerskich. Nasze uczennice wyszły z zajęć zadowolone zdobywszy nowe doświadczenia.

Magdalena Albrecht - Walczak
SOSW w Mosinie

Mosina, 15 kwietnia 2015r.