16 października 2015r.

V powiatowe zawody w SUDOKU

W Zespole Szkół im Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Bolechowie przeprowadzone zostały V powiatowe zawody w SUDOKU. Naszą szkołę reprezentowało 5 dwuosobowych drużyn z wszystkich typów szkół: liceum ogólnokształcącego (klasy wojskowe): I drużyna: Natalia Gryczka, Monika Kamińska oraz II drużyna: Jagoda Rucińska, Beata Soboniak; technikum (technik logistyk, technik hotelarstwa): Szymon Michalak, Weronika Chrzanowiecka; Zasadnicza szkoła zawodowa: I drużyna: Adam Nowak, Eryk Grzegorski; II drużyna: Natalia Brzozowska, Patrycja Bródka.
     Zawody odbywały się w dwóch kategoriach: zespołowej oraz indywidualnej. Zespół składająca się z Natalii Brzozowskiej i Patrycji Bródki wywalczył 5 miejsce wśród 24 drużyn. Patrycja Bródka zdobyła 2 miejsce w kategorii indywidualnej, była szybsza od 47 zawodników Na uwagę zasługuje fakt, że Patrycja zdobyła maksymalną ilość punktów. Natomiast o kolejności zajmowanych miejsc zdecydował czas rozwiązania poszczególnych diagramów. Jesteśmy bardzo dumni z sukcesu naszych uczniów.

Agnieszka Konieczna

Mosina, 16 października 2015r.