26 marca 2017r.

Turniej unihokeja o Puchar Dyrektora ZS im. Adama Wodziczki w Mosinie

W niedzielny poranek nasi reprezentanci wzięli udział w Turnieju Unihokeja o Puchar Dyrektora naszej szkoły. Turniej rozegrany został na sali gimnastycznej w Pecnej. W zawodach uczestniczyło 5 zespołów: Gimnazjum Pecna I, Gimnazjum Pecna II, Absolwenci, Vikings Nowy Tomyśl oraz nasza drużyna ZS Wodziczko Mosina. Spotkania rozegrane były systemem każdy z każdym 2 x 7min. Nasi uczniowie rozegrali dobry turniej, jednak w decydującym spotkaniu przegrali 2 – 3 z mocną ekipą z Nowego Tomyśla, która połączyła swe siły z zawodnikami z Opalenicy. Zajęliśmy ostatecznie II miejsce, zdobywając okazały puchar.
Ostateczna kolejność:
   1 miejsce Vikings Nowy Tomyśl