16 marca 2018r.

Wodziczko_English_Competition!

Międzyszkolna Liga

Zmagania uczestników Ligi Międzyszkolnej w zakresie języka. Do Zespołu Szkół im. Adama Wodziczki przybyło 11 uczniów z trzech szkół podstawowych z: Pecnej, Mosiny nr 2 i Lubonia nr 3. Zadania konkursowe tradycyjnie polegały na odpowiedziach na pytania w rozmowie wstępnej, opisie ilustracji i odpowiedziach na dwa pytania dotyczące tematyki ilustracji. Można by stwierdzić, że odbył się konkurs, tak jak poprzednie. Jednak tak nie było. Wszyscy uczniowie pokazali, że potrafią bardzo dużo. Sposób wykonania zadań, zakres słownictwa i jego poprawność, wymowa oraz płynność mówienia pozytywnie zaskoczyła organizatora konkursu. Drodzy uczestnicy Wodziczko_English_Competition! W roku 2018 udało się wam wyznaczyć nowe standardy. Zaprezentowaliście poziom znajomości języka angielskiego, który powinien być powodem do dumy dla Was, Waszych nauczycieli i Waszych rodziców. Nie zdarzyło się jeszcze, aby 50% uczestników uzyskało punktację pomiędzy 94 a 100 procent. Z powodu wyrównanych wyników konieczne było przeprowadzenie dogrywki pomiędzy czworgiem uczestników, aby wyłonić laureatów konkursu. Jednak, mili uczniowie, warto było powalczyć o dyplomy i słodkie trofea!
Wszyscy, dosłownie wszyscy zasługujecie na pochwały i wyrazy uznania! Gratulacje!
Wyniki rywalizacji:
I miejsce - Aleksander Serek (S.P. nr 2 w Mosinie)
II miejsce - Tomasz Brauza (S.P. nr 3 w Luboniu)
III miejsce - Martyna Maciejewska (S.P. nr 2 w Mosinie)
GRATULUJEMY