5 września 2018r.

Technik logistyk - wyniki egzaminów zawodowych

„Bardziej niż cokolwiek innego – przygotowanie jest kluczem do sukcesu”
Henry Ford

Tuż po rozpoczęciu roku szkolnego, 4 września, logistycy z Wodziczki wraz z nauczycielkami przedmiotów zawodowych świętowali z okazji uzyskania imponujących rezultatów osiągniętych na egzaminie potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie. Przez dwa lata uczniowie technikum logistycznego efektywnie pracowali na to, aby egzaminy zdać na najwyższym poziomie. No i stało się… 31 sierpnia otrzymali efekty swojej pracy w postaci zaświadczeń potwierdzających kwalifikację w zawodzie. Można powiedzieć, że odnieśli oni jeden z pierwszych sukcesów na swojej drodze do kariery zawodowej, bo jak tu nie mówić o sukcesie, jeśli wyniki naszych zdających prezentują się następująco:

Tak wyglądają wyniki zdawalności uczniów z naszej szkoły na tle ogólnej liczby zdających w Okręgu (woj. lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie). Jednak nasi logistycy mogą również cieszyć się swoim indywidualnym sukcesem, gdyż zdecydowana większość z nich osiągnęła wynik procentowy z egzaminu na poziomie 80% – 93% w części pisemnej oraz 83% – 100% w części praktycznej.
I jak tu nie uczcić wyników ich pracy lodami na mosińskim rynku…?
Gratulujemy i życzymy tak zdanych kolejnych egzaminów
Beata Zakrzewska