8 - 9 grudnia 2018r.

Szlachetna Paczka - magazyn w naszej szkole

Od piątku trwały przygotowania do uruchomienia magazynu Szlachetnej Paczki w naszym Zespole Szkół, w którym w sobotę i niedzielę są przyjmowane paczki od darczyńców i dalej rozwożone do potrzebujących rodzin. Uczniowie naszego Zespołu Szkół ze Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z opiekunem p. Joanną Pajączek, przygotowali pomieszczenie magazynowe, a także miejsce, w którym można ugościć przyjeżdżających darczyńców i kierowców rozwożących paczki.
     Lider Regionu p. Monika Kujawska wraz z grupą wolontariusz oraz także naszymi uczniami obecnie zajmują się przyjmowaniem i dostarczaniem Szlachetnych Paczek do 17 rodzin z naszego regionu.