25 lutego 2019r.

Szkatułki wykonane techniką decoupage - zajęcia w internacie

Tym razem narodził się pomysł na nieszablonową szkatułę, która może być doskonałym prezentem dla bliskiej osoby, bądź można przeznaczyć ją na własną biżuterię. Nie jest to skomplikowany zabieg, trochę wyobraźni i pomysłu, a jednak efektowny. Malujemy, przerabiamy i nadajemy przedmiotom nowe życie. Drewniane zakupione skrzynki w sklepie są szare, smutne bez wyrazu, nie przyciągają wzroku, te które wyszły z naszej inspiracji są pięknym własnoręcznym, nie powtarzającym się dziełem.
Małgorzata Lossy