30 września 2019r.

Logistycy na 100 %

Logistycy z Wodziczki uzyskali w sesji letniej 2019 bardzo wysokie wyniki egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie.
      Nasi uczniowie uzyskali 100 % zdawalności w kolejnej kwalifikacji A.31. Warto przypomnieć, że egzamin zawodowy składa się z dwóch części: teoretycznej oraz praktycznej. Aby zdać egzamin należy napisać poszczególne części na minimum 50 % (teoretyczną ) oraz 75 % (praktyczną).
Uzyskany przez naszych uczniów wynik zdawalności już wyższy być nie może, co wyróżnia ich na tle okręgu (woj. Lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie) gdzie zdawalność wyniosła 75,6 %.
Gratulujemy naszym uczniom i trzymamy kciuki za ostatni egzamin zawodowy z jakim przyjdzie im się zmierzyć już za trzy miesiące.
Dagna Mikołajczak