14 października 2019r.

Dzień Edukacji Narodowej

„Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia” (Seneka) – takie hasło przyświecało obchodom Dnia Edukacji Narodowej w naszym Zespole Szkół.
      Były gratulacje i życzenia, którym towarzyszył podniosły nastrój. Pani J. Markuszewska-Orpel złożyła ślubowanie po uzyskaniu awansu na stopień nauczyciela mianowanego. Następnie uczniowie klas pierwszych technikum (technik logistyk i technik hotelarstwa) oraz branżowej szkoły I stopnia, po złożeniu stosownego ślubowania, oficjalnie zostali włączeni do społeczności naszej szkoły - szkoły Wodziczki. Uroczystość zakończyła inscenizacja przygotowana przez uczniów pod kierunkiem p. A. Hinc i p. K. Widery.       Wszystkim nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi Zespołu Szkół życzymy aby zawsze odczuwali radość i zadowolenie z wykonywanej pracy, a także wiele, wiele optymizmu.