3 - 5 grudnia 2019r.

Wizyta studyjna w Rimini

Koordynatorki projektu praktyk zagranicznych realizowanego w programie Erasmus+ „Kreatywni Technicy z Wodziczki w nowoczesnej Europie”, panie Anna Sawińska i Marzena Adamczak wraz z dyrektorem naszej szkoły udali się do włoskiego Rimini. W trakcie pobytu spotkali się z przedstawicielami naszego włoskiego partnera, odwiedzili miejsca, w których uczniowie będą odbywali praktyki zawodowe, zapoznali się z warunkami zakwaterowania i wyżywienia podczas miesięcznego okresu praktyk. Nie zabrakło czasu na zwiedzanie miasta i krótki pobyt nad Adriatykiem.