18 grudnia 2019r.

Spotkanie w SP w Iłówcu

Na zaproszenie dyrekcji Szkoły Podstawowej w Iłówcu doradca zawodowy wraz z uczniami Roksaną Piwowarską-Bajer i Przemysławem Łuczakiem spotkali się z uczniami klasy VIII. Doradca zawodowy, p. Alicja Jankowska, przekazała uczniom ogólne informacje o naszej szkole, patronie, kierunkach kształcenia. Roksana i Przemek opowiedzieli o zawodach, których się uczą: techniku logistyku i techniku hotelarstwa, a także o wydarzeniach, które są cyklicznie organizowane w ciągu roku szkolnego.
      Odpowiadaliśmy też na pytania uczniów z Iłówca.
      Na koniec spotkania oprócz ulotek przekazaliśmy słodką niespodziankę: pierniki upieczone przez uczniów naszej szkoły pod okiem p. Joanny Markuszewskiej-Orpel i złożyliśmy życzenia świąteczno-noworoczne.

Alicja Jankowska