10 stycznia 2020r.

Jeszcze raz o Jasełkach na medal

Reprezentacja naszych szkolnych aktorów występujących w Jasełkach 2019 wraz z opiekunem p. Blanką Świtaj-Łukasik dumnie brała udział w uroczystości wręczenia dyplomów i nagród zwycięzcom XVII Gminnego Przeglądu Jasełek w Mosińskim Ośrodku Kultury. Jasełka wykonane przez naszych uczniów zostały nagrodzone I miejscem w kategorii szkół średnich. Warto przypomnieć, że jury uhonorowało je wyróżnieniem za śpiew kolęd polskich. Otrzymana nagroda w postaci ilustrowanego atlasu Historii Polski zasili zasoby szkolnej biblioteki. Uczniowie odebrali również dyplom i statuetkę. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku wypadniemy co najmniej tak samo bardzo dobrze ;).