15 stycznia 2020r.

Julia Drews – IV miejsce w Turnieju cukierniczym

Julia Drews - kl. 3a uczennica Branżowej Szkoły I Stopnia w Mosinie naszego Zespołu Szkół zajęła IV miejsce w etapie wojewódzkim XXV Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik.
      Zawody, etapu wojewódzkiego, składały się z dwóch części: teoretycznej (60-cio minutowy test wiadomości) i praktycznej, która polegała na sprawdzeniu umiejętności praktycznych uczniów (realizacja tego etapu przewidziana była na 7 godz.).
      Komisja Konkursowa ogłaszając wyniki bardzo wysoko oceniła wykonany przez Julię napis w czekoladzie będący mottem rywalizacji uczniów – „Cuda Świata” .
      Gratulujemy Julii zajęcia wysokiego miejsca. Gratulacje składamy także pracodawcy, firmie HP Cukiernia Hanna Piskorska, w której Julia odbywa zajęcia praktyczne oraz nauczycielom naszego Zespołu Szkół za przygotowanie teoretyczne w trakcie trzech lat nauki zawodu cukiernika.