19 lutego 2020r.

Hotelarze poznają standardy pracy włoskich hoteli

Mija pierwszy etap naszych praktyk w Rimini. Jutro czeka nas spotkanie podsumowujące w biurze Sistema Turismo. Celem tego spotkania będzie zdanie relacji z przebiegu pracy w hotelach. Pracujemy po dwie osoby w pięciu obiektach: Hotel Sovrana, Beach Hotel, Waldorf Hotel, Hotel Villa Adriatica i Hotel La Perla.
      Wykonujemy różne prace zgodnie z wymaganiami programowymi i kwalifikacjami zawodowymi w zawodzie technik hotelarstwa. Niektórzy z nas przygotowują pokoje dla nowych gości, inni pomagają przy serwowaniu śniadań i obsłudze klientów restauracji. Każdy z nas w kolejnych dniach będzie pracował w poszczególnych sektorach danego obiektu. W ten sposób poznajemy standardy pracy dobrych włoskich hoteli.