9 marca 2021r.

XV Targi Edukacji i Pracy

We wtorek wzięliśmy udział w XV Targach Edukacji i Pracy, których organizatorami byli Urząd Miejski - Gminne Centrum Informacji (GCI) w Mosinie oraz Zespół Szkół w Krośnie . Ze względu na sytuację epidemiczną spotkania z uczniami, rodzicami odbywały się na platformie MS Teams – transmisja na żywo.
Dziękujemy organizatorom za bardzo profesjonalne przygotowanie kolejnych targów edukacyjnych, umożliwienie spotkania z młodzieżą szkół podstawowych i ich rodzicami. Uczniom ostatnich klas szkół podstawowych życzymy dobrego wyboru kierunku kształcenia i przyszłej szkoły.