14 września 2021r.

Integracja klasy 1a BS1S

14 września był dniem klasy 1a Szkoły Branżowej. Spędziliśmy ten czas na terenie Rio Grande w Krosinku. Organizatorzy zapewnili nam aktywnie spędzone chwile: zagadki w terenie, prace w zespole, zadania interaktywne. Nie zabrakło żartów, potknięć, co sprzyja współpracy i zorganizowania się w grupie. Wydawałoby się – dostaliśmy „ wycisk”  Pogoda sprzyjała, humory dopisywały, a My… poznaliśmy się. A to właśnie był cel Naszej wycieczki.
Koszty integracji pokrył organ prowadzący Zespół Szkół – Powiat Poznański.