13 października 2021r.

„Kwiatki dla Marysi” – Dołącz do akcji charytatywnej z nami!


     To akcja, która ma pomóc w zebraniu środków na leczenie Marysi Drożdżyńskiej z Brenna (województwo wielkopolskie, powiat leszczyński). Marysia choruje na SMA1, a jej życie „wyceniono” na 9,5 mln zł. Brakuje jeszcze 3 milionów.
Akcja polega na tym, iż w Dzień Nauczyciela pieniążki, które mielibyśmy przeznaczyć na zakup kwiatów możemy przekazać na leczenie tej małej dziewczynki.
Klasa 3 c TH włączyła się do akcji i przekaże pieniądze, a dla nauczycieli i pracowników szkoły przygotowała własnoręcznie zrobione kwiatki, które wręczy im podczas jutrzejszej uroczystości.
Wy również możecie zrobić sami jakąś niespodziankę dla swoich cudownych nauczycieli i pracowników szkoły, a pieniążki przekazać na ten cel. Pamiętajcie mały gest może uratować komuś życie.
Zachęcamy uczniów i Rodziców do udziału w tej akcji. Szczegóły znaleźć można w linku do skarbonki: https://www.siepomaga.pl/kwiatkimarysi

Klasa 3 c TH wraz z wychowawcąIntegracja   Integracja   Integracja   Integracja   Integracja  Mosina - Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Szkoła Zawodowa - Zapoznaj się z wydarzeniami w bieżącym roku szkolnym


Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: zsmosina @powiat.poznan.pl

Witrynę redaguje: Paweł Zawieja