11 października 2021r.

Rajsko w Termach Maltańskich


     Uczniowie klasy I B BS1S wraz z wychowawczynią p. Marzeną Krasuską oraz p. pedagog Joanną Tempską wyjechali do Aquaparku Wodnego Termy Maltańskie w Poznaniu.
Celem wycieczki była przede wszystkim integracja grupy, ale również kształtowanie nawyków prozdrowotnych, krzewienie kultury fizycznej, wdrażanie do aktywnego trybu życia. Podczas kilkugodzinnego pobytu w na Termach Maltańskich każdy uczestnik mógł skorzystać z kilkunastu zjeżdżalni o różnym stopniu trudności oraz zrelaksować się w basenach solankowych z wodą termalną. Chętni mogli skorzystać również z basenów zewnętrznych z widokiem na Jezioro Maltańskie oraz biczy wodnych, przestronnego jacuzzi z klimatyczną muzyką w tle. Pozwoliło to na przeniesienie się wspomnieniami do wakacyjnego raju i wspaniałą rozrywkę wśród nowych koleżanek i kolegów z klasy.
Czas wspólnie spędzony w największym parku wodnym w Polsce, położonym nad samym Jeziorem Maltańskim niecałe 3 kilometry od Starego Rynku był świetną zabawą dla wszystkich uczestników. Po pobycie na Termach Maltańskich uczniowie wraz z opiekunkami posilili się pysznym posiłkiem w Posnanii. Nie obyło się bez emocji, ponieważ jeden z uczestników zgubił portfel. Wszystko skończyło się pomyślnie, największym zmysłem detektywistycznym wykazała się Pani wychowawczyni, która wytropiła zgubę.
Wycieczka okazała się wspaniałą przygodą i jeszcze bardziej zintegrowała uczniów klasy Ib BS1S. Miło było spędzić czas w gronie przyjaciół w raju dla miłośników wodnych wrażeń.
Koszty wyjazdu pokrył organ prowadzący Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie – Powiat Poznański.Rajsko na Termach Maltańskich   Rajsko na Termach Maltańskich   Rajsko na Termach Maltańskich   Rajsko na Termach Maltańskich   Rajsko na Termach Maltańskich   Rajsko na Termach Maltańskich   Rajsko na Termach Maltańskich   Rajsko na Termach Maltańskich   Rajsko na Termach Maltańskich   Rajsko na Termach Maltańskich  Mosina - Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Szkoła Zawodowa - Zapoznaj się z wydarzeniami w bieżącym roku szkolnym


Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: zsmosina @powiat.poznan.pl

Witrynę redaguje: Paweł Zawieja