29 października 2021r.

Brązowy medal dziewcząt w badmintonie

W Puszczykowie zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w badmintonie. Do rywalizacji wśród dziewcząt stawiły się 4 drużyny: LO Tarnowo Podgórne, LO Puszczykowo, Kórnik i nasze zawodniczki z Mosiny.
Szkołę naszą reprezentowały Sandra Fischer, Katarzyna Nowicka oraz rezerwowa Wiktoria Lewandowska. Walka o medale była bardzo, bardzo zacięta i toczyła się na bardzo wysokim poziomie. Po zaciętych meczach z Kórnikiem o srebrny medal ostatecznie nasze zawodniczki zajęły 3 także medalowe miejsce.
Kolejność końcowa była następująca
1. LO Tarnowo Podgórne
2. ZS Kórnik
3.ZS Mosina