4 listopada 2021r.

Srebro dziewcząt w piłce ręcznej


      W Zespole Szkół w Swarzędzu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w piłce ręcznej dziewcząt. Po bardzo wyczerpującej i wspaniałej walce nasza szkolna dziewczęca reprezentacja zajęła 2 miejsce, zdobywają tym samym srebrny medal. W bardzo trudnym meczu z reprezentacją Swarzędza dziewczęta walczyły do ostatniej sekundy meczu - finalnie uległy jednak w walce o złoty medal.
Szkołę naszą reprezentowały:
Bartkowiak Wiktoria, Cichowska Lena, Lewandowska Wiktoria, Łukasik Oliwia, Nowaczyńska Dominika, Nowicka Katarzyna, Pyszniak Nicol, Rożek Aleksandra, Skirzewska Jagoda, Fischer Sandra.
Gratulacje ze wspaniałą walkę, dostarczone emocje i srebrny medal!!!!Srebro dziewcząt w piłce ręcznej   Srebro dziewcząt w piłce ręcznej   Srebro dziewcząt w piłce ręcznej   Srebro dziewcząt w piłce ręcznej   Srebro dziewcząt w piłce ręcznej   Srebro dziewcząt w piłce ręcznej   Srebro dziewcząt w piłce ręcznej   Srebro dziewcząt w piłce ręcznej   Srebro dziewcząt w piłce ręcznej   Srebro dziewcząt w piłce ręcznej   Srebro dziewcząt w piłce ręcznej   Srebro dziewcząt w piłce ręcznej   Srebro dziewcząt w piłce ręcznej   Srebro dziewcząt w piłce ręcznej   Srebro dziewcząt w piłce ręcznej   Srebro dziewcząt w piłce ręcznej  Mosina - Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Szkoła Zawodowa - Zapoznaj się z wydarzeniami w bieżącym roku szkolnym


Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: zsmosina @powiat.poznan.pl

Witrynę redaguje: Paweł Zawieja