3 grudnia 2021r.

Wirtualnie w Wyższej Szkole Logistyki

Uczniowie klas II i III A technikum logistycznego uczestniczyli w wirtualnej wycieczce zorganizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki. Podczas spotkania mieliśmy okazję zapoznania z ofertą tej uczelni oraz korzyści związane z kontynuowaniem nauki w szkole wyższej. Dr inż. Ireneusz Fechner uświadamiał nas jak przyszłościowym zawodem jest logistyka oraz jak ważna jest w naszym życiu.
Po prezentacji uczelni i zawodu zostaliśmy zaproszeni do wysłuchania wykładu odpowiadającego na pytania:
-Czy logistyka to zawód na całe życie?
-Czy warto kształcić się w kierunku logistyki?
-W jakich sektorach można znaleźć pracę jako logistyk?
Wykład był bardzo interesujący i został podsumowany ważnymi dla nas wnioskami - abyśmy wykorzystali czas nauki najlepiej jak potrafimy, traktowali naukę serio i łapali okazję do ciągłego kształcenia się. Bardzo dziękujemy organizatorom i prelegentom za poświęcony nam czas i cenne wskazówki.
Nikola Owczarczak

unihokej   unihokej   unihokej   unihokej   unihokej   unihokej   unihokej