13 grudnia 2021r.

Zajęcia logistyków w Politechnice Poznańskiej

W poniedziałek logistycy z klasy IIIa TL rozpoczęli zajęcia na Politechnice Poznańskiej w ramach projektu CZAS ZAWODOWCÓW BIS. Celem udziału w projekcie jest podniesienie kompetencji uczestników.
Pierwszego dnia uczniowie w ramach wprowadzenia zostali zapoznani z regulaminem zajęć specjalistycznych w laboratoriach, organizacją zajęć z uwzględnieniem pandemii, przepisami porządkowymi, zasadami korzystania ze sprzętu komputerowego. Odbyło się także szkolenie BHP, na którym przedstawiono obowiązki uczestników zajęć oraz niektóre przepisy prawa pracy, elementy pierwszej pomocy przedmedycznej - z wykorzystaniem filmów instruktażowych.
Następnie uczniowie zostali zapoznani z celem zajęć, rodzajem zadań, z którymi będą się zmagali w kolejnych dniach, a także że sposobem ich oceniania. Dzisiejsze zajęcia to nauka obsługi nowych programów niezbędnych do wystawiania dokumentów logistycznych. Po wypełnieniu niezbędnej dokumentacji rozpoczęły się zajęcia, które potrwają do końca tygodnia.

logistycy   logistycy   logistycy

Mosina - Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Branżowa Szkoła I Stopnia - Zapoznaj się z wydarzeniami w bieżącym roku szkolnym