14 grudnia 2021r.

W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia


      Wielu twierdzi, że kiedyś te święta przeżywało się inaczej, lepiej, spokojniej. Boże Narodzenie to wyjątkowy czas. Do przeżywania tych wyjątkowych w roku dni przygotowujemy się bardzo intensywnie. Zewnętrzny wymiar z robieniem porządków w naszych mieszkaniach czy domach, pakowaniem prezentów, ubieraniem choinki, przygotowaniem wigilijnych potraw, niekiedy przysłania nam to, co jest najważniejsze. Konsumpcjonizm, materializm, praktycyzm nierzadko dominuje- nawet u chrześcijan, a przecież istota tych świąt tkwi w przeżywaniu ich wymiaru duchowego. Przeżyjmy dobrze świąteczne dni. Spotkajmy się z bliskimi, znajdźmy czas na wspólne rozmowy, lekturę nadesłanych dla nas życzeń.
Wychowankowie przebywający na turnusach kursowych w internacie, życzą wszystkim wspaniałych ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA spędzonych w miłej rodzinnej atmosferze.
Małgorzata Lossyinternat   internat   internat   internat   internat   internat   internat  Mosina - Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Branżowa Szkoła I Stopnia - Zapoznaj się z wydarzeniami w bieżącym roku szkolnym


Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: zsmosina @powiat.poznan.pl

Witrynę redaguje: Paweł Zawieja