7 lutego 2022r.

Jesteśmy w Maladze!


      Nasz wyjazd do Hiszpanii celem odbycia czterotygodniowych staży zawodowych w ramach projektu Erasmus+ „Kreatywni Technicy z Wodzicki w nowoczesnej Europie”, ze względu na szalejącą w Europie pandemię został przesunięty o rok. Do końca nie wiedzieliśmy czy polecimy, z niepokojem śledziliśmy informacje na temat sytuacji epidemiologicznej w Andaluzji. Nie zważając na to systematycznie przygotowaliśmy się do wyjazdu. 6 lutego nocy z soboty na niedzielę wyruszyliśmy w podróż do Malagi. Na lotnisku w Berlinie przekonaliśmy się, że technologia informatyczna czasami zawodzi. Kolokwialnie mówiąc system siadł i odprawiali nas ręcznie. Z opóźnieniem wylecieliśmy i już bez problemu dotarliśmy na miejsce. Oto nasze pierwsze wrażenia z pobytu:
Mikołaj: Malaga ma cudowny klimat, który tworzą życzliwi ludzie o przyjaznym nastawieniu do turystów i siebie nawzajem.
Oliwia: Malaga przywitała nas słoneczną, ciepłą pogodą. Zachwyciły mnie piękne widoki i ciekawa architektura.
Lena: Mieszkamy w centrum miasta, blisko morza i przystanków autobusowych.
Ola: Cieszę się, że wszyscy razem mieszkamy, wspieramy się i pomagamy sobie nawzajem.
Wiktoria i Oliwia: Nasze mieszkanie jest w centrum, mamy wszędzie blisko: do sklepów, biura Tribeki, i plaży. Jest ciepło i słonecznie.
Filip i Wiktoria: To co nas zaskoczyło to palmy i temperatura + 17°C!
Patrycja, Alicja, Mikołaj: Malaga jest bardzo ładnym miastem z przepiękną architekturą. Morze, plaża, zabytki cudownie komponują się z górskim krajobrazem. Bardzo spodobała nam się kultura Hiszpanii, którą poznajemy.
Dominika, Mikołaj, Artem, Marcin, Maks: A nam smakuje jedzenie. Bardzo nam się tutaj podoba. Miłośnicy podróży pozdrawiają.Malaga   Malaga   Malaga   Malaga   Malaga   Malaga   Malaga   Malaga   Malaga   Malaga   Malaga   Malaga   Malaga   Malaga   Malaga   Malaga  Mosina - Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Branżowa Szkoła I Stopnia - Zapoznaj się z wydarzeniami w bieżącym roku szkolnym


Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: sekretariat @zs-mosina.pl

Witrynę redaguje: Paweł Zawieja