25 lutego 2022r.

Brązowy medal dziewcząt

W Swarzędzu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w koszykówce. Do rywalizacji wśród dziewcząt przystąpiły trzy drużyny: ZS w Kórniku, ZS w Swarzędzu i ZS w Mosinie.
Szkołę naszą reprezentowały Sandra Fischer, Katarzyna Nowicka, Wiktoria Lewandowska, Jagoda Skirzewska, Maria Michalska, Wiktoria Marcinkowska, Kinga Kaczor i Śmigielska Amelia.
Walka o medale była bardzo, bardzo zacięta i toczyła się na bardzo wysokim poziomie. Po zaciętym meczu z drużyną ZS w Kórniku o srebrny medal ostatecznie nasze zawodniczki zajęły 3 miejsce przegrywając srebrny medal 1 punktem.
Jednak zajmując 3 miejsce wróciły z medalami.
Kolejność końcowa była następująca
1. ZS Swarzędz
2. ZS Kórnik
3. ZS Mosina