3 marca 2022r.

Jak zapamiętamy Malagę, miejsce naszych zagranicznych praktyk?

Nasz pobyt na zagranicznych praktykach w Maladze wkrótce dobiegnie końca, dlatego pojawiają się u nas refleksje na temat tego jak ją zapamiętamy.
Miasto narodzin Pabla Picasso i Antonio Banderasa jest miejscem o bogatej historii o czym świadczy wspaniała architektura. Dech w piersiach zapierają również nadmorskie widoki i niespotykana w naszym kraju roślinność.
Rzędy wysokich palm, portowe światła, wielkie statki a w tle średniowieczny zamek na wzgórzu - takich widoków nie sposób zapomnieć.
Dla nas Malaga to jednak nie tylko egzotyczny krajobraz ale przede wszystkim miejce nowych doświadczeń życiowych i zawodowych.

malaga   malaga   malaga   malaga   malaga   malaga   malaga   malaga   malaga   malaga   malaga   malaga   malaga   malaga   malaga   malaga   internat   malaga   malaga   malaga

Mosina - Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Branżowa Szkoła I Stopnia - Zapoznaj się z wydarzeniami w bieżącym roku szkolnym

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: sekretariat @zs-mosina.pl