17 marca 2022r.

Brązowy medal dziewcząt w siatkówce


      W Zespole Szkół w Swarzędzu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w siatkówce dziewcząt. Do rywalizacji wśród dziewcząt stawiły się 4 drużyny z ZS w Kórniku, ZS w Swarzędzu i ZS w Mosinie ora Liceum Ogólnokształcące z Tarnowa Podgórnego.
Szkołę naszą reprezentowały Sandra Fischer, Cichowska Lena, Browarczyk Oliwia, Klupczyńska Aleksandra, Kosicka Aleksandra, Łukasik Oliwia, Marcinkowska Wiktoria, Michalska Maria, Nowaczyńska Dominika, Siódmiak Virginia, Szaj Roksana, Śmigielska Amelia. Walka o medale była bardzo zacięta i toczyła się na bardzo wysokim poziomie wśród wszystkich obecnych na zawodach drużyn. Najbardziej zacięta rywalizacja odbywała się wśród zespołów Tarnowa Podgórnego, Swarzędz i Mosiny, które walczyły o pierwsze trzy miejsca, gdzie wielokrotnie sety kończyły się przewagą kilku punktów. Dziewczyny walczyły do samego końca prezentując wysoki poziom swojej gry i umiejętności dostarczając wielu emocji. W rezultacie końcowa klasyfikacja wyglądała następująco:
1. LO Tarnowo Podgórne
2. ZS Swarzędz
3. ZS Mosina
4. ZS w Kórniku
Dziękujemy reprezentantkom naszej szkoły za ogromne zaangażowanie w mecze i wspaniałą walkę do ostatniego seta tych rozgrywek.

Iwona Trafankowskasiatkówka   siatkówka   siatkówka   siatkówka   siatkówka   siatkówka   siatkówka   siatkówka   siatkówka   siatkówka   siatkówka   siatkówka   siatkówka   siatkówka   siatkówka   siatkówka   siatkówka   siatkówka   siatkówka   siatkówka  Mosina - Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Branżowa Szkoła I Stopnia - Zapoznaj się z wydarzeniami w bieżącym roku szkolnym


Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: sekretariat @zs-mosina.pl

Witrynę redaguje: Paweł Zawieja