1 kwietnia 2022r.

Dzień bez plecaka

1 kwietnia to dzień zabaw i żartów. Tego dnia w Zespole Szkól odbył się inspirowany znanym viralem na platformie tik tok - dzień bez plecaka.
Zasady proste i zrozumiałe - przynieść do szkoły wszelkie potrzebne przybory, zeszyty oraz książki... ...ale nie w plecaku.
Nasi uczniowie uruchomili wszelkie pokłady abstrakcyjnego myślenia, wynosząc kreatywność na nowy poziom!
Książki w poszewce, w taczce a nawet na choince? Czemu nie?
Takie widoki rozweseliły nasze korytarze w piątkowy dzień.
Również z tej okazji odbył się konkurs na najciekawszy pomysł. Wszelkie zgłoszenia zostaną przeanalizowane, a najpopularniejsze nagrodzone. Zapraszamy również do wzięcia udział w głosowaniu na Instagramie Samorządu Uczniowskiego!
Wszystkie propozycje są na swój sposób szczególne, barwne i nieszablonowe, jednak nagrodzić możemy jedynie garstkę.
Liczymy na powtórzenie wydarzenia w przyszłych latach. Jeżeli nie zgarnęliście nagrody w tym roku, będzie szansa w kolejnym. Przed wami rok, w ciągu którego możecie opracować kolejne, jeszcze bardziej szalone projekty.

Mosina - Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Branżowa Szkoła I Stopnia - Zapoznaj się z wydarzeniami w bieżącym roku szkolnym

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: sekretariat @zs-mosina.pl