31 marca 2022r.

Spotkania z kulturą

Wieczór ostatniego dnia marca postanowiliśmy spędzić….kulturalnie W ramach koła zainteresowań - Spotkania z Kulturą - wybraliśmy się do Teatru Nowego na spektakl „Elvis”. Jak nie trudno się domyślić opowiada on historię życia znanego amerykańskiego piosenkarza. Podczas przedstawienia mogliśmy posłuchać najbardziej znanych jego utworów w wykonaniu aktorów Teatru Nowego oraz lepiej poznać część bogatej muzycznie kultury amerykańskiej. Oprócz Elvisa, wystąpili również John Lennon, Yoko Ono, The Doors oraz ówczesny prezydent USA Nixon. Po spektaklu, dzięki uprzejmości inspicjenta teatru, mogliśmy wejść na scenę i obejrzeć rekwizytu użyte w sztuce. Do zobaczenia podczas kolejnego „spotkania z kulturą”!

Spotkania z kulturą   Spotkania z kulturą   Spotkania z kulturą   Spotkania z kulturą   Spotkania z kulturą   Spotkania z kulturą

Mosina - Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Branżowa Szkoła I Stopnia - Zapoznaj się z wydarzeniami w bieżącym roku szkolnym

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: sekretariat @zs-mosina.pl