21 kwietnia 2022r.

Turniej tenisa stołowego

Podczas kursu dokształcania zawodowego trwającego od 21 marca do 22 kwietnia roku szkolnego 2021/2022 odbył się w Internacie Zespołu Szkół w Mosinie, można powiedzieć, cykliczny już turniej tenisa stołowego. W zawodach brało udział 30 osób.
     Turniej został przygotowany i perfekcyjnie poprowadzony przez naszych wychowanków: Grzegorza Hildebranda oraz Szymona Kałużnego, którzy przebywają w naszej placówce na stałe (są uczniami naszego technikum logistycznego).
     Opiekę nad tym przedsięwzięciem roztoczyli wychowawcy: Patrycja Glapiak, Lech Lisiecki i Jacek Bąkowski.
     Po zaciętych rozgrywkach na podium stanęli, i tu niespodzianka...��, dwaj organizatorzy oraz nasz wychowanek internatu Mikołaj Puchała przebywający na kursie dokształcania zawodowego.
Wychowawcy mieli zatem zaszczyt nagrodzić dyplomami za zajęcie odpowiednio: I, II i III miejsca oraz za pomoc w zorganizowaniu turnieju następujące osoby:
I miejsce Grzegorz Hildebrand
II miejsce Szymon Kałużny
III miejsce Mikołaj Puchała
GRATULUJEMY !!!

internat   internat   internat   internat   internat   internat   internat   internat

Mosina - Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Branżowa Szkoła I Stopnia - Zapoznaj się z wydarzeniami w bieżącym roku szkolnym

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: sekretariat @zs-mosina.pl