6 maja 2022r.

Ludzie, co się dzieje…?


      To, że wybraliśmy na obecnym turnusie CKZ Młodzieżową Radę Internatu to jest oczywiste, gdyż zawsze tak robimy, gdyż taka jest wola zapisana w Statucie Szkoły. Ale to, że ta Rada jest wyjątkowa to nie jest jeszcze powszechnie wiadome. Przewodnicząca MRI Dominika Wierzbicka wraz ze swoim zastępcą Mateuszem Plackowskim (Plackiem) i Krystianem Wenclem (Rysiem) robią wszystko, żebyśmy nie nudzili się. Za nami konkurs „Master Chief” (patrz zdjęcia). Przed nami zawody fryzjerskie, i turniej tenisa stołowego. Oni tak działają, że ja tylko przytakuję bo sam lepiej bym tego nie zorganizował. Mam nadzieję, że nadążam za nimi i nie zgubię się gdzieś w ferworze turniejowym.
      Jeżeli chodzi o „Masterchef’a” to … było smacznie! Pierwsze miejsce zajął Andrzej Nowak (bułeczki drożdżowe nadziewane czekoladą), drugie Jan Glinka (naleśniki z jogurtem i owocami) a trzecie Wiktoria Gadomska (tort na śmietanie z owocami). Jury smakowało potrawy, oceniało ich estetykę oraz wkład pracy (zakupy gotowych potraw nie dodawały splendoru!). Składało się z członków MRI, którzy dzielnie byli wspierani przez p. Kierownik Małgorzatę Lossy i Wychowawcę p. Jacka Bąkowskiego. Ja… to tylko trochę „nagrałem” a później zostałem obdarowany produktem, za który przyznano pierwszą nagrodę. Palce lizać!
Pozdrawiam!
Krzysztof Widera
Opiekun Młodzieżowej Rady Internatutechnikum   technikum   technikum   technikum   technikum   technikum   technikum  Mosina - Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Branżowa Szkoła I Stopnia - Zapoznaj się z wydarzeniami w bieżącym roku szkolnym


Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: sekretariat @zs-mosina.pl

Witrynę redaguje: Paweł Zawieja