14 czerwca 2022r.

Nakrętki dla Patryka

W naszej szkole przez cały rok kalendarzowy, nie tylko ten szkolny zbieramy nakrętki dla Patryka Łaskarzewskiego. Patryk kilka lat temu ucierpiał w wypadku komunikacyjnym. Nadzieją na polepszenie stanu jego zdrowia jest rehabilitacja, która oczywiście kosztuje. Dlatego jesteśmy MY – MY WSZYSCY. Możemy pomóc, poprzez przyniesienie nakrętek. Zbiórka prowadzona jest na pierwszym piętrze w Zespole Szkół w specjalnej skrzyni do tego przeznaczonej.
Właśnie zakończyliśmy akcję z II semestru. Zachęcamy do dalszej zbiórki.
W wakacje też zbieramy  Serdecznie zapraszamy.
Taka forma pomocy nic nie kosztuje, a może uratować czyjeś zdrowie, a nawet życie.

plażowa   plażowa   plażowa   plażowa   plażowa   plażowa   plażowa   plażowa   plażowa

Mosina - Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Branżowa Szkoła I Stopnia - Zapoznaj się z wydarzeniami w bieżącym roku szkolnym

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: sekretariat @zs-mosina.pl