15 czerwca 2022r.

Bariści z Wodziczki

Uroczyste zakończenie Kursu Baristy w Zespole Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie. W trakcie kursu uczniowie poznali zawód baristy, zgłębili wiedzę o kawę jako roślinie, dowiedzieli się, gdzie rośnie i co ma decydujący wpływ na jakość przygotowanego z niej napoju. Poznali historię kawy, nauczyli się, jak powinno wyglądać zaparzone Espresso oraz jak przygotować inne napoje kawowe. Kawy Cappuccino, Café Latte, Americano i inne, nie mają przed nimi już żadnych tajemnic.
Uczniowie są zadowoleni ze zdobytej wiedzy, która na pewno przysłuży im się w przyszłości.

barista   barista   barista   barista   barista   barista   barista   barista   barista   barista   barista   barista   barista   barista   barista   barista   barista   barista   barista   barista

Mosina - Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Branżowa Szkoła I Stopnia - Zapoznaj się z wydarzeniami w bieżącym roku szkolnym

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: sekretariat @zs-mosina.pl