26 września 2022r.

Szkolenie hotelarzy

Uczniowie naszej szkoły z klas 3B i 4C technikum hotelarskiego udali się do pobliskiego hotelu „Wiellspin” w Puszczykowie w celu odbycia konferencji na temat pracy w zawodzie hotelarza oraz historii hotelarstwa na świecie.
     Konferencję prowadziła p. Kinga Grześkowiak - Manager hotelu „Wiellspin”, która opowiadała o początkach hotelarstwa na świecie oraz o wydarzeniach, które przytrafiają się w hotelu.
     Hotelarze oprócz fachowej wiedzy dowiedzieli się również podczas szkolenia jak postępować w niecodziennych sytuacjach w hotelu. Podczas spotkania odbyli dwie przerwy kawowe w celu posilenia się oraz przekazania sobie wrażeń dotyczących konferencji. Następnie mieli możliwość zobaczyć jeden z pokoi hotelowych, restaurację i recepcję hotelu by po zwiedzaniu obiektu udać się na pyszny obiad. Każdy uczestnik konferencji wychodził z hotelu zadowolony, najedzony oraz bogatszy o nowa wiedzę z zakresu swojego zawodu!
Wycieczka została zorganizowana w ramach prowadzonego w szkole kółka turystyczno – hotelarskiego.
Oliwia Łukasik i Gabriela Skuła
Uczennice klasy IVc TH

hotelarze hotelarze hotelarze hotelarze hotelarze