20 października 2022r.

Finały w drużynowym tenisie stołowym

W Pecnej zostały rozegrane zawody powiatowe w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowali: Bendowska Anna, Pieczyńska Zofia, Szaj Roksana oraz Grzegorz Hildebrand, Szymon Kałużny i Lenart Wiktor.
Dziewczęta zajęły ostatecznie 4 miejsce ustępując w meczu o brązowy medal koleżankom z ZS z Kórnika w setach 2 – 3 i warto wspomnieć, iż losy pojedynku toczyły się do ostatniej piłki. Gratulujmy!
Chłopcy natomiast uplasowali się na 6 miejscu ulegając w pojedynkach grupowych szkołom z LO Puszczykowo oraz LO Tarnowo Podgórne. Liczymy na lepszy rezultat w przyszłym roku.

tenis tenis tenis tenis tenis tenis tenis