27 października 2022r.

Mamy mistrzostwo powiatu w unihokeju chłopców oraz srebro dziewcząt.

Nasza reprezentacja chłopców drugi raz z rzędu zdobyła Mistrzostwo Powiatu w Unihokeju. Warte podkreślenia jest to, iż była zdecydowanie najlepszą drużyną jeśli chodzi o umiejętności techniczne i taktyczne o czym same za siebie mówią uzyskane wyniki. Wygraliśmy kolejno z ZST Tarnowo Podgórne 4 – 0, ZS nr 1 Swarzędz 3 – 0 oraz LO Tarnowo Podgórne 2 – 0. Byliśmy też jedyną drużyną które nie straciła bramki. Cały zespół zagrał dobre zawody, a każdy z zawodników dołożył cegiełkę do uzyskanego wyniku. Zostaliśmy trzeci raz w historii Mistrzami Powiatu w Unihokeju – gratulacje dla chłopaków!!!
Dziewczęta nie miały zbyt dużej konkurencji, ponieważ startowały tylko dwie szkoły w tych rozgrywkach. W jedynym pojedynku dziewcząt nasza reprezentacja uległa gospodyniom – ZS nr 1 Swarzędz 1 – 4. Nasze zawodniczki walczyły dzielnie, jednak lepsze umiejętności techniczne przeciwniczek zaważyły o wyniku spotkania. Mimo to gratulujemy naszym dziewczętom v-ce mistrzostwa powiatu!!!

unihokej unihokej unihokej unihokej unihokej unihokej unihokej unihokej unihokej unihokej unihokej unihokej unihokej unihokej unihokej unihokej unihokej unihokej unihokej unihokej unihokej