2 listopada 2022r.

Konkurs rzeźbiarski

Uczennice naszej szkoły wzięły udział w zmaganiach XV Powiatowego Turnieju Rzeźbiarskiego zorganizowanego w Mosińskim Ośrodku Kultury. Temat tegorocznej imprezy: „Za drzwiami” okazał się trudny, ale dziewczęta tak jak i pozostali uczestnicy z entuzjazmem przystąpiły do wykonania zadania.
W oczekiwaniu na werdykt jury czas umiliła prelekcja i wystawa prac znanego rzeźbiarza - odlewnika rzeźb z brązu p. Andrzeja Garstki. Jury, w którego skład wchodziły artystki rzeźbiarki – doceniły kreatywność oraz bogactwo pomysłów poszczególnych realizacji i w kategorii uczniów szkół ponadgimnazjalnych reprezentantka naszej szkoły Rozalia Kaczmarek z kl. IVa TH zdobyła III miejsce. Wszystkim uczestniczkom Turnieju: Judycie Śremskiej, Jagodzie Skirzewskiej, Phoebe Annie Kołtoniak - Taylor, Roksanie Deska i Martynie Tolula gratulujemy wspaniałych prac a Rozalii zdobycia miejsca na podium.

rzeźba rzeźba rzeźba rzeźba rzeźba rzeźba rzeźba rzeźba rzeźba rzeźba rzeźba rzeźba rzeźba rzeźba rzeźba