2 listopada 2022r.

Konkurs rzeźbiarski


Uczennice naszej szkoły wzięły udział w zmaganiach XV Powiatowego Turnieju Rzeźbiarskiego zorganizowanego w Mosińskim Ośrodku Kultury. Temat tegorocznej imprezy: „Za drzwiami” okazał się trudny, ale dziewczęta tak jak i pozostali uczestnicy z entuzjazmem przystąpiły do wykonania zadania.
W oczekiwaniu na werdykt jury czas umiliła prelekcja i wystawa prac znanego rzeźbiarza - odlewnika rzeźb z brązu p. Andrzeja Garstki. Jury, w którego skład wchodziły artystki rzeźbiarki – doceniły kreatywność oraz bogactwo pomysłów poszczególnych realizacji i w kategorii uczniów szkół ponadgimnazjalnych reprezentantka naszej szkoły Rozalia Kaczmarek z kl. IVa TH zdobyła III miejsce. Wszystkim uczestniczkom Turnieju: Judycie Śremskiej, Jagodzie Skirzewskiej, Phoebe Annie Kołtoniak - Taylor, Roksanie Deska i Martynie Tolula gratulujemy wspaniałych prac a Rozalii zdobycia miejsca na podium.

rzeźba rzeźba rzeźba rzeźba rzeźba rzeźba rzeźba rzeźba rzeźba rzeźba rzeźba rzeźba rzeźba rzeźba rzeźba

Mosina - Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Szkoła Zawodowa - Zapoznaj się z wydarzeniami w bieżącym roku szkolnym


Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: zsmosina @powiat.poznan.pl

Witrynę redaguje: Paweł Zawieja