8 listopada 2022r.

Piłka ręczna dziewcząt – III miejsce w powiecie.

ZS w Swarzędzu był organizatorem Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w piłce ręcznej dziewcząt.
Naszą szkołę reprezentowały: Wiktoria Bartkowiak,, Cichowska Lena, Kujawa Gabriela, Nowaczyńska Dominika, Nowicka Katarzyna, Rożek Aleksandra, Wiktoria Marcinkowska, Szaj Roksana, Świątek Gabriela, Michalska Maria.
Pierwszy mecz dziewczyny rozegrały z reprezentacją liceum z Puszczykowa. W tym meczu nasze dziewczęta prowadziły przez 19 minut i w ostatniej minucie zawodniczki z Puszczykowa wyrównały. Mecz skończył się remisem 1:1. Kolejny mecz rozegrany został z ZS z Swarzędza, w którym zawodniczki ze Swarzędza okazały się lepsze.
Finalnie klasyfikacja wyglądała następująco:
I m. - ZS w Swarzędzu
II m. - ZS Puszczykowo
III m. - ZS Mosina
Dziękujemy ze wspaniałą walkę i dostarczone emocje!!!!!
Iwona Trafankowska