17 listopada 2022r.

Koszyczki ze sznurka.

Warsztatowe zajęcia w internacie.

Ozdoby ze sznurka jutowego zdobywają serca wielu osób. Surowość i prostota tego materiału idealnie wpisuje się w nieomal każde wnętrze. Zastosowanie sznurka jutowego jest bardzo szerokie. Począwszy od przemysłu, ogrodnictwa, rolnictwa do wykonania rękodzieł jako materiał dekoracyjny oraz jako ozdoba. Mało kto jednak wie, że wiele z dekoracji jutowych można bardzo łatwo przygotować samodzielnie w domu. My zainspirowaliśmy się wykonaniem koszyczka, który może pełnić wiele funkcji, sam koszyczek jako ozdoba, można włożyć do niego kwiaty, różne bibeloty, przekazać komuś jako prezent. Na zajęciach wykorzystany następujący materiał: sznurek jutowy, kubek papierowy, klej na gorąco, nożyczki i własną kreatywność. Czas spędzony na zajęciach warsztatowych pozwolił nam się zrelaksować po lekcyjnych i wyczarować wyjątkową ozdobę w postaci koszyczka.
Małgorzata Lossy

internat internat internat internat internat internat internat internat internat internat internat internat internat internat internat internat internat internat internat internat internat